मुख्य खबर

यी हुन बार्षिक डेढ करोड तलब- भत्ता बुझ्ने सिइओ

७६ काठमाडौं,२फाल्गुण:हिमालयन बैंकले प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सीईओ)का लागि तलब भत्तामै बार्षिक करोडौं खर्चने गरेको छ । बैंकका हालै सार्वजानिक गरेको २७औँ वार्षिक प्रतिवेदन अनुसार बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अशोकशमशेर राणाले तलब भत्ता लगायतका अन्य सेवा सुविधा बापत गत आर्थिक वर्षमा कुल १ करोड ६९ लाख ११ हजार १०० रुपैयाँ बुझेका छन् । प्रतिवेदन अनुसार सिइओ राणाले तलब बापत ८२ लाख ८ हजार रकम बुझेका छन ।

Image result for ashok samser  rana

यस्तै भत्ता तर्फ ७३ लाख ९२ हजार, टेलिफोन बापत ४ लाख १८ हजार ३९५ रकम बुझेका छन । यस्तै विविध शिर्षकमा ८ लाख ९२ हजार ७०५ रुपैया लिएको प्रतिवेदनमा उल्लेख छ । यसका अलावा उनलाई गाडी र बिमा सुविधा लिँदै आएका छन् । यस अवधिमा संचालकहरुले बैठक भत्ता, टेलिफोन सुविधा लगायतका शिर्षकमा ४० लाख ३८ हजार २८५ रुपैयाँ बुझेका छन । यस्तै व्यवस्थापकहरुले विविध शिर्षकमा २८ करोड १२ लाख ६२ हजार ८०९ रुपैँया बराबरको सेवा सुविधा लिएका छन ।

सम्बन्धित समाचार शीर्षकहरु