मुख्य खबर

लकडाउनकै अवधिमा स्वास्थ्य समस्या आए,यी डाक्टरहरुँग (सम्पर्क नम्बरहित)

आजदेखि एक साताका लागि लकडाउन गरिएको छ । यो अवधिमा सर्वसाधरण नागरिकहरुलाई घरबाट बाहिर निस्कन निषेध गरिएको छ । घरमै बसिरहेको अवस्थामा भाइरसको संक्रमण देखिएको आशंका लागेमा के गर्ने ? वा कोरनाको लक्षण मिल्दोजिल्दो ज्वरो आउने वा रुघा खोकी लाग्नेलगायतका रोगका लक्षण देखिएकामा सम्पर्कका लागि केहि नम्बर उपलब्ध गराइएको छ। नेपाल चिकित्सक संघले पनि आमजनको स्वास्थ्यलाई मध्यनजर गरी केही चिकित्सकहरुलाई फोनमा सल्लाह दिनका लागि भन्दै संघका पदाधिकारीहरु फोनमा उपलब्ध हुने जनाइएको छ।
चिकित्सक संघले आवश्यक परामर्शका लागि सम्पर्क नम्बरहरु उपलब्ध गराइएको हो । सरकार तथा चिकित्सकहरुले सर्वसाधारणको सुविधाको लागि सम्पर्क नम्बर उपलब्ध गराएका हुन्।

आवश्यक सल्लाहका लागि नम्बरहरुः
१११५, ४२५३३९६
९८५१२५५८३९
९८५१२५५८३७
९८५१२५५८३४

सम्बन्धित समाचार शीर्षकहरु